Absolwenci

2017 / 2018 - 33 uczniów
 
cykl 6-letni - 18 uczniów
 
Michał Boguś - fortepian
klasa Beaty Rzyman
 
Piotr Chobot - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Kacper Ćwiek - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Patrycja Fabijańska - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Mikołaj Filiciak - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Łucja Gałek - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
Dagmara Górka - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Naomi Hakim - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Natali Hakim - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Jadwiga Korab Chrzanowska - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Natalia Rapkiewicz - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Barbara Ruda - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Róża Maria Smęder - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Bartłomiej Szaron - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Szyman Szaron - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Natalia Ślusarczyk - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Kamil Ulatowski - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Mikołaj Wicher - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
cykl 4-letni - 15 uczniów
 
Patrycja Cieślik - flet
klasa Marty Urban
 
Michał Dyrda - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Aleksandra Franiek - flet
klasa Marty Urban
 
Tobiasz Kolasa - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Gabriela Kwiecińska - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Magdalena Miarka - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Weronika Mikulec - flet
klasa Marty Urban
 
Jakub Polak - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Milena Sosin perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Jakub Sroka - flet
klasa Marty Urban
 
Karolina Sroka - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Jakub Wajda - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Aleksandra Zielińska - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Andrzej Żak - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Julia Żołnierczyk - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
 
 
2016 / 2017 - 26 uczniów
 
cykl 6-letni - 17 uczniów
 
Józef Batko - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Marcelina Buczek - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Oliwia Cholewa - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Patryk Cholewa - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Maria Gierek - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Julia Kania - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Oliwia Kapera - flet
klasa Marty Urban
 
Maksymilian Kiryłów - flet
klasa Ewy Tupik
 
Julia Kuczaj - fortepian
klasa Pauliny Tkaczyk
 
Łukasz Kuczaj - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Julia Lipska - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Weronika Matysiak - skrzypce
klasa Marka Polańskiego
 
Wiktor Popiołek - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Hubert Rakoczy - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Mikołaj Stańczyk - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
Aleksandra Szaron - flet, fortepian
klasa Marty Urban i Pauliny Tkaczyk
 
Dominik Thomas - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
cykl 4-letni - 9 uczniów
 
Emilia Bieńko - flet
klasa Marty Urban
 
Małgorzata Brzegowy - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Mateusz Francik - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Anna Kmiecik - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Zofia Kozik-Burnagiel - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Michał Modrzejewski - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Mateusz Rachwał - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Julia Szylar - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
Weronika Szylar - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
 
 
2015 / 2016 - 27 uczniów
 
cykl 6-letni - 15 uczniów
 
Gabriela Baltaza - skrzypce
klasa Bogusławy Ziegelheim
 
Aleksandra Buczek - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Julia Czarnecka - flet
klasa Marty Urban
 
Jan Paweł Gawor - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Alicja Gąsłowska - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Karolina Kaczówka - fortepian
klasa Beaty Rzyman
 
Daria Kasprzyk - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Laura Kościelska - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Karolina Kuzia - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Katarzyna Majtyka - fortepian
klasa Beaty Rzyman
 
Filip Pyrczak - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Martyna Sochacka - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Michał Walczyk - fortepian
klasa Pauliny Tkaczyk
 
Maciej Wilkosz - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Franciszek Zarębski - flet
klasa Ewy Tupik
 
cykl 4-letni - 12 uczniów
 
Julia Bujańska - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Anna Chlebda - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Jakub Gierek - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Adrian Kowal - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Magdalena Łukasiewicz - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Bartłomiej Nankiewicz - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Agnieszka Orawczyk - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
Wioletta Ostrowska - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Gabriela Stasik - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Aleksander Szewczyk - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Alicja Turecka - flet
klasa Ewy Tupik
 
Łukasz Zygmunt - akordeon
klasa Oskara Guta
 
 
 
2014 / 2015 - 26 uczniów
 
cykl 6-letni - 19 uczniów
 
Maciej Boguś - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Szymon Cygan - fortepian 
klasa Beaty Rzyman
 
Aleksandra Czech - flet 
klasa Ewy Tupik
 
Weronika Gryboś - fortepian 
klasa Beaty Rzyman
 
Kinga Halama - fortepian
klasa Izabeli Seweryn
 
Weronika Kita - skrzypce 
klasa Marii Sobeńko
 
Szymon Kluska - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Kacper Knop - klarnet 
klasa Pawła Pazgana
 
Julia Korta - flet 
klasa Ewy Tupik 
 
Natalia Kucharska - fortepian 
klasa Izabeli Seweryn
 
Wiktoria Matuszyk - wiolonczela 
klasa Jarosława Murzyna
 
Emilia Milczanowska - fortepian 
klasa Izabeli Seweryn
 
Anna Porąbka - skrzypce 
klasa Marii Sobeńko
 
Magdalena Pyrczak - fortepian 
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Bartłomiej Rozkładaj - gitara 
klasa Adama Makowskiego
 
Jan Saganiewicz - akordeon 
klasa Oskara Guta
 
Kacper Satora - skrzypce 
klasa Bogusławy Ziegelheim
 
Karina Stańczyk - fortepian 
klasa Izabeli Grzybek
 
Magdalena Surmacz - fortepian 
klasa Marii Wosiek
 
cykl 4-letni - 7 uczniów
 
Jan Aleksandrowicz - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Michał Anioł - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Joanna Grzybowska - flet
klasa Ewy Tupik
 
Katarzyna Jakubiak - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Piotr Janik - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Izabela Kabaja - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Roksana Sadowska - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
 
2013 / 2014 - 33 uczniów
 
cykl 6-letni - 18 uczniów
 
Jan Brodowicz - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Łukasz Ćwioro - fortepian
klasa Olgi Mytnik
 
Konrad Dębowski - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Patrycja Godzik - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Natalia Górecka - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Agata Kałka - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Jakub Konarski - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Emilia Kowalik - fortepian
klasa Pauliny Tkaczyk
 
Piotr Lara - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Natalia Nader - fortepian
klasa Beaty Rzyman
 
Kamil Nalepa - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Karolina Nawalany - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Alicja Pustuła - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Michał Radliński - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Mikołaj Staroń - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Anna Szymska - fortepian
klasa Marii Wosiek
 
Joanna Waligóra - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Andrzej Wójtowicz - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
cykl 4-letni - 15 uczniów
 
Kacper Butrym - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Domink Cichy - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Kamil Dańda - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Mateusz Gawor - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Aneta Gibała - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Anna Kanarek - flet
klasa Marty Urban
 
Mateusz Kubowicz - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Krzysztof Lachman - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Zofia Przewrocka - flet
klasa Marty Urban
 
Krzysztof Romaniak - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Patrycja Starowicz - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Kamil Szostek - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Natalia Szostek - flet
klasa Marty Urban
 
Krzysztof Wcisło - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Julia Żmuda - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
 
2012 / 2013 - 21 uczniów
 
cykl 6-letni - 11 uczniów
 
Aleksandra Dziura - skrzypce 
klasa Anny Wójtowicz / Bogusławy Ziegelheim
 
Mikołaj Grabowski - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Maria Kmak - skrzypce
klasa Marii Sobeńko
 
Maria Kwiatkowska - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Karol Miarka - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Mateusz Miarka - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Aleksandra Staśko - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Honorata Szeląg - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Gabriel Węgrzyn - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Wiktoria Wojcieszko - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Karol Zarębski - klarnet
klasa Pawła Pazgana 
 
cykl 4-letni - 10 uczniów
 
Adrian Barnaś - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Paulina Boguś - flet
klasa Ewy Tupik
 
Aleksandra Gargas - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Urszula Kania - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Maria Komisarz - flet
klasa Marty Urban
 
Justyna Kurzawa - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
Joanna Pabian - flet
klasa Ewy Tupik
 
Waldemar Pyciński - gitara
klasa Małgorzaty Włodarczyk
 
Anna Saganiewicz - perkusja, flet
klasa Artura Ciborowskiego, Marty Urban
 
Justyna Wronka - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
 
 
2011 / 2012 - 31 uczniów
 
cykl 6-letni - pierwsi absolwenci - 17 uczniów 
 
Jakub Bruzda - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Piotr Ciborowski - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Krzysztof Czajczyk - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Katarzyna Dybel - flet
klasa Ewy Tupik
 
Katarzyna Gabryś - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Wojciech Kłodziński - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Kamil Kołodziejczyk - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Julian Kozik-Burnagiel - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Weronika Kozłowska - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Konrad Kurzawa - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Nikodem Popiołek - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Oliwia Powroźnik - fortepian
klasa Beaty Rzyman 
 
Aleksandra Prus - skrzypce
klasa Marii Kawalec
 
Karol Rutkowski - skrzypce
klasa Anny Wójtowicz
 
Mateusz Smyda - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Mateusz Szczuciński - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Anna Urbanek - fortepian
klasa Beaty Rzyman 
 
cykl 4-letni - 14 uczniów
 
Mateusz Brodowicz - flet
klasa Ewy Tupik
 
Justyna Bugaj - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Anna Ćwioro - flet
klasa Marty Murzyn
 
Magdalena Gargas - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Joanna Golik - flet
klasa Ewy Tupik
 
Mateusz Jędral - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Artur Kabaja - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Kamila Kaczmarczyk - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Anna Klimczyk - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Krzysztof Liszka - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Wiktor Liszka - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 
Bartosz Pieprzyca - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Maciej Pieprzyca - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Beniamin Żurek - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
 

 

2010 / 2011 - 17 uczniów

Izabela Brak - flet
klasa Marty Murzyn
 
Piotr Bugaj - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Adrian Drzewi - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Dariusz Drzewi - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Maria Dybel - flet
klasa Ewy Tupik
 
Paweł Dziura - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Gabriela Fijoł - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Klaudia Góralczyk - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Paulina Guzik - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Bartłomiej Hebda - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Patrycja Hebda - wiolonczela
klasa Jarosława Murzyna
 
Piotr Knop - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Mikołaj Luraniec - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Tomasz Markowski - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Dominika Matuszyk - flet
klasa Marty Murzyn
 
Krzysztof Stefanik - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Jakub Turcza - klarnet
klasa Antoniego Majerskiego
 

 

2009 / 2010 - pierwsi absolwenci - 26 uczniów

Magdalena Czech - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Kamil Dębowski - klarnet
klasa Pawła Pazgana
 
Bartłomiej Dybel - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Domink Gawor - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Patryk Kałuża - wiolonczela
klasa Jarosława  Murzyna
 
Agnieszka Koczara -flet
klasa Marty Murzyn
 
Paweł Lorens - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Krzysztof Luś - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Jan Międzobrodzki - wiolonczela
klasa Jarosława  Murzyna
 
Piotr Ochoński- trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Paulina Oleksy - gitara
klasa Adama Makowskiego
 
Arkadiusz Oleś - puzon
klasa Arkadiusza Bały
 
Bartłomiej Paciora - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Szymon Paciora - trąbka
klasa Pawła Gajewskiego
 
Kamil Połoncarz - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Dominika Popiołek - flet
klasa Marty Murzyn
 
Paulina Portka - perkusja
klasa Artura Ciborowskiego
 
Magdalena Stryszowska - saksofon
klasa Ignacego Stojka
 
Joanna Śpiewak -flet
klasa Marty Murzyn
 
Karolina Tuleja - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Maria Wojcieszko - flet
klasa Marty Murzyn
 
Urszula Wojewoda - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej
 
Michał Zarębski - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Michał Zatorski - akordeon
klasa Oskara Guta
 
Katarzyna Zawiślan - fortepian
klasa Izabeli Grzybek
 
Jan Kanty Zienko - fortepian
klasa Agnieszki Korczyńskiej