VIVALDI 340 - harmonogram prób i inne ważne informacje!

Szanowni Państwo,
W załącznikach są dostępne harmonogramy prób dla uczestników grupy II, III i IV z podziałem na miejsca prób,
Dołączony jest tez osobno harmonogram prób dla grupy I.
Próby przed prezentacją artystyczną uczestników Międzynarodowego Konkursu Skrzycowego "Vivaldi 340" odbywają się w dwóch budynkach Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce:
przy ul. Dembowskiego 59 (budynek Dworca PKP Wieliczka Park)
oraz w głównej siedzibie Szkoły - Rynek Górny 6.
Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z miejscem próby.
Wszyscy uczestnicy wraz z nauczycielami, akompaniatorami i rodzicami proszeni są o punktualne zgłaszanie się w miejscu wyznaczonym na próbę oraz w miejscu rejestracji uczestników.
Wszystkie przesłuchania, koncerty towarzyszące (z wyjątkiem koncertu laureatów) oraz rejestracja uczestników mają miejsce w budynku Dworca PKP Wieliczka Park, przy ul. Dembowskiego 59.

Planując podróz proszę wziąć pod uwagę warunki panujące na drodze. Kraków jest najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce!
W przypadku trudności z dotarciem na czas prosimy o niezwłoczy telefon do sekretariatu Szkoły - pod numer 662 274 691. Wczesnie podana informacja pomoze organizatorom sprawnie przeprowadzić przesłuchania.
Organizatorzy, z przyczyn od nich niezaleznych, zastrzegają sobie prawo do niewielkich przesunięć czasowych prezentacji konkursowych i imprez towarzyszących.

ZałącznikRozmiar
Harmonogram prób-Dembowskiego 59.pdf640.19 KB
Harmonogram prób-Rynek Górny 6.pdf616.41 KB
Harmonogram prób grupa IV - Koncert na dwoje skrzypiec - Rynek Górny 6.pdf873.11 KB