Grono pedagogiczne


mgr Izabela Szota - Dyrektor Szkoły
chór, audycje muzyczne

Sekcja fortepianu i teorii:

 
 

mgr Izabela Grzybek
– fortepian, kierownik sekcji
 

 

 

 dr Paulina Tkaczyk 
 - fortepian, klawesyn, akompaniament

mgr Agnieszka Korczyńska
- fortepian, akompaniament



 

mgr Beata Rzyman
- fortepian, akompaniament

 
mgr Izabela Seweryn
- fortepian, akompaniament


 

 

 mgr Marta Polańska - fortepian, akompaniament

 

 
mgr Maria Wosiek
– fortepian, akompaniament

Olga Mytnik
 
 
 mgr Olga Mytnik (do sierpień 2015)
- fortepian, akompaniament 

 
mgr Anna Czachur (do czerwiec 2015)
- kształcenia słuchu

 Joanna Miedzińska
mgr Joanna Marcisz
- rytmika, kształcenie słuchu, fortepian dodatkowy

 


mgr Barbara Maria Dukała
– kształcenie słuchu, rytmika,
fortepian dodatkowy 



 

mgr Anna Kozłowska
- kształcenie słuchu, audycje muzyczne
mgr Tomasz Soczek - akompaniament,
 fortepian dodatkowy

 
Ciesielska Marta
mgr Marta Ciesielska
- kształcenie słuchu, audycje muzyczne
(październik 2009 – czerwiec 2010)

mgr Anna Maria Dzierżak
- akompaniament
(luty 2010 – maj 2010)

 

mgr Magdalena Lewandowska-Kadłuczka (wrzesień 2014 - czerwiec 2015) - akompaniament

 

Sekcja instrumentów strunowych:


mgr Anna Wójtowicz
– skrzypce

 
mgr Maria Sobeńko
- skrzypce, opiekun sekcji

mgr Jarosław Murzyn
- wiolonczela

mgr Adam Makowski
- gitara

mgr Małgorzata Włodarczyk
- gitara

 mgr Bogusława Ziegelheim – Gajdzik

mgr Bogusława Ziegelheim–Gajdzik
- skrzypce


Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji:


mgr Paweł Pazgan
– klarnet, kierownik sekcji
 

 

 

 
mgr Marta Urban
- flet



 

mgr Ewa Tupik
- flet
   
Magdalena Kołodziejczyk 
mgr Magdalena Di Blasi 
- flet (listopad 2010 - maj 2011,
2013)



 

 
   
 Antoni Majewski
mgr Antoni Majerski
- klarnet
 
 
mgr Ignacy Stojek
- saksofon



 

mgr Paweł Gajewski
- trąbka
Arkadiusz Bała
mgr Arkadiusz Bała
- puzon

mgr Oskar Gut
- akordeon

mgr Artur Ciborowski
- perkusja
   
 
mgr Agnieszka Cywińska -Olma
- flet
(wrzesień 2007 - czerwiec 2008)