Koncert w Sanktuarium Jana Pawła II

2018-01-29

28 stycznia 2018 roku w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach, miał miejsce koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce i Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie.
W repertuarze kolędowym wystąpiły połączone chóry przyg. przez Izabelę Szota i Elżbietę Gawryszewską z towarzyszeniem Międzyszkolnej Orkiestry Symfonicznej (przyg. Sandra Hejnowska, Jarosław Murzyn) pod dyr. Adama Czyżowskiego.
Już podczas Mszy Św. kolędom wykonywanym przez wiernych towarzyszyła Międzyszkolna Orkiestra Dęta (przyg. Antoni Majerski) pod dyr. Adama Czyżowskiego.
Podczas koncertu obok orkiestr zaprezentował się także zespół akordeonowy prowadzony przez Oskara Guta.
Wśród licznie zgromadzonej publiczności był obecny Artur Kozioł - Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, z którego inicjatywy zorganizowano przedsięwzięcie w tym jakże wspaniałym i wyjątkowym miejscu.

Relacja na stronie Gminy Wieliczka:
www.wieliczka.eu/pl/201129/14199/spotkanie-koledowe-w-sanktuariom-jana-pawla-II.html

Koncert w Sanktuarium Jana Pawła II