Uczniowie na koncercie w Teatrze Słowackiego

2018-02-13

W dniu 9 lutego 2018 r. uczniowie klasy fletu Pani Marty Urban wzięli, wraz z nauczycielem i rodzicami, udzial w niezwyklym wydarzeniu.
Koncert pierwszej flecistki Filharmonii Krakowskiej, Natalii Jarząbek miał miejsce w przepięknej Złotej Sali Teatru im. Juliusza Slowackiego.
Artystka,przy akompaniamencie pianistki Emmy Wils, zaprezentowala zroznicowany repertuar wirtuozowski, wprawiajac sluchaczy w oszolomienie i nieklamany zachwyt.
Flecistka dysponuje pięknym dźwiękiem i techniką gry pozwalającą na uzyskanie zaskakujacych efektów. Zaprezentowala równiez sposob wykorzystania w grze oddechu permanentnego.
Pani Natalia byla w szkole muzycznej I stopnia uczennicą Pani Marty Urban, co tez stanowilo mily akcent pięknego popołudnia.

Uczniowie na koncercie w Teatrze Słowackiego