Warsztaty fletowe z Natalią Jarząbek

2018-03-21

W dniu 19 marca 2018 r. uczniowie klasy fletu Marty Urban i Ewu Tupik wraz z nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu.
Warsztaty dotyczące współczesnych technik gry na flecie rozpocząl koncert w wykonaniu Natalii Jarzabek - flet oraz Emmy Wills - fortepian.
Pani Natalia Jarząbek, obecnie pierwsza flecistka Filharmonii Krakowskiej, jedna z najwybitniejszych polskich flecistek młodego pokolenia, wzbudziła niekłamany podziw swoją grą, a w trakcie zajęć z małymi flecistami, ich entuzjazm w poznawaniu tajników oddechu permanentnego, grania dwudźwięków oraz jednoczesnego grania i śpiewania.
Z pewnością nie raz jeszcze będziemy zapraszać Panie do edukowania młodych artystów w naszej szkole.

Warsztaty fletowe z Natalią Jarząbek