Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Judyta Pazgan z klasy fortepianu Agnieszki Korczyńskiej zajęła III miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Ettore Pozzoli w Trzcianie - Krakowie (luty 2018).
 
Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała Nagrodę dla najmłodszego uczestnika w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Żaganiu, rekomendowanym przez CEA (luty 2018).
 
Karolina Rudkowska z klasy fortepianu Marty Polańskiej została wyróżniona w III Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Krakowie (luty 2018).
 
IX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wirtuoz" w Sanoku (luty 2018):
Dyplom Złotego Wirtuoza - 
Judyta Pazgan z klasy Agnieszki Korczyńskiej
Alicja Rucińska z klasy Marii Wosiek
Maria Kolary z klasy Izabeli Grzybek
Dyplom Srebrnego Wirtuoza
Karolina Rudkowska z klasy Marty Polańskiej
Emilia Rzyman z klasy Marii Wosiek
Naomi Hakim z klasy Izabeli Grzybek
Emilia Radłowska z klasy Beaty Rzyman
Dyplom Brązowego Wirtuoza
Michalina Klima z klasy Beaty Rzyman
 
Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek zajęła II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Libiążu (styczeń 2018).
 
Emilia Rzyman z klasy fortepianu Marii Wosiek zajęła III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Libiążu (styczeń 2018).

Zofia Drozdek z klasy fortepianu Beaty Rzyman została wyróżniona w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Libiążu (styczeń 2018).
 
IV Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczyk "Kolędować Małemu..." w Świątnikach Górnych (styczeń 2018):
III miejsce -
kwartet - Malwina Gajewska, Kacper Kaczmarczyk (klasa trąbki Pawła Gajewskiego), Maciej Tomczykiewicz (klasa puzonu Arkadiusza Bały), Maria Urbanek (klasa fortepianu Agnieszki Korczyńskiej)
wyróżnienie -
trio - Zuzanna Pietrzak, Krzysztof Polak (klasa trąbki Pawła Gajewskiego), Maciej Tomczykiewicz (klasa puzonu Arkadiusza Bały),
kwartet - Nadia Ćwiek (klasa skrzypiec Anny Wójtowicz), Natalia Spicha, Almira Nawrot (klasa fortepianu Agnieszki Korczyńskiej), Julia Huczek (klasa fortepianu Izabeli Seweryn)
kwintet - Kamil Ulatowski, Leon Gawlik, Jan Gałoński (klasa trąbki Pawła Gajewskiego), Gabriela Kwiecińska, Andrzej Żak (klasa puzonu Arkadiusza Bały)
 
Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek brała udział w 50. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Virtuosi per musica di pianoforte" w Usti nad Łabą / Czechy (styczeń 2018).
 
Barbara Ruda z klasy fortepianu Marii Wosiek zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu, rekomendowanym przez CEA (grudzień 2017). W konkursie brała udział Judyta Pazgan z klasy fortepianu Agnieszki Korczyńskiej.
 
VII Szkolny Konkurs "Etiuda" dla uczniów fortepianu dodatkowego (listopad 2017):
wyróznieni ex aequo -
Jan Gałoński, Gabriela Kwiecińska - klasa Barbary M. Dukały
Jakub Kwieciński, Szymon Szaron - klasa Agnieszki Korczyńskiej
Klaudia Krzyszkowska, Aleksabdra Franiek - klasa Joanny Marcisz
Magdalena Kwiatkowska, Natali Hakim - klasa Marty Polańskiej
Patrycja Pustuła, Kornelia Zienko - klasa Beaty Rzyman
Weronika Knapik, Tobiasz Kolasa - klasa Izabeli Seweryn
Natalia Rapkiewicz - klasa Pauliny Tkaczyk
 
IV Szkolny Konkurs czytania a'vista dla pianistów (listopad 2017):
I miejsce:
Gabriela Jeziorek - klasa Pauliny Tkaczyk
Maciej Kaja - klasa Marii Wosiek
Emilia Gromala - klasa Pauliny Tkaczyk
Emilia Rzyman - klasa Marii Wosiek
Aniela Pawlik - klasa Izabeli Grzybek
Judyta Pazgan - klasa Agnieszki Korczyńskiej
Julia Huczek - klasa Izabeli Seweryn
Zofia Czaja - klasa Marii Wosiek
Barbara Ruda - klasa Marii Wosiek
Klaudia Krzyszkowska - klasa Joanny Marcisz (fortepian dodatkowy)
Kacper Ćwiek - klasa Agnieszki Korczyńskiej (fortepian dodatkowy)
II miejsce:
Małgorzata Kudas - klasa Pauliny Tkaczyk
Milena Górska - klasa Agnieszki Korczyńskiej
Wojciech Rachwał - klasa Marty Polańskiej
Kaja Krzyszkowska - klasa Izabeli Grzybek
Natalia Rapkiewicz - klasa Pauliny Tkaczyk (fortepian dodatkowy)
III miejsce:
Emilia Kuroń - klasa Pauliny Tkaczyk
Emilia Radłowska - klasa Beaty Rzyman
Wiktoria Rudkowska - klasa Izabeli Grzybek 
Aleksandra Franiek - klasa Joanny Marcisz (fortepian dodatkowy)
wyróznienie:
Zofia Drozdek - klasa Beaty Rzyman
Mikolaj Filiciak - klasa Agnieszki Korczyńskiej
Patrycja Cieślik - klasa Joanny Marcisz (fortepian dodatkowy)
Gabriela Kwiecińska - klasa Barbary M. Dukaly (fortepian dodatkowy)
Bartłomiej Szaron - klasa Beaty Rzyman (fortepian dodatkowy)