Absolwenci

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W WIELICZCE – SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA

ABSOLWENCI 2020 / 2021

 Cykl 6-letni – 17 uczniów

l.p.

imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1

Nadia ĆWIEK

skrzypce

Anna Kozłowska

2

Anna DYL

fortepian

Sandra Delong-Kiełbińska / Agnieszka Korczyńska

3

Milena GÓRSKA

fortepian

Agnieszka Korczyńska

4

Wiktoria JANOSZ

skrzypce

Anna Kozłowska

5

Jan KADŁUBOWSKI

fortepian

Sandra Delong-Kiełbińska / Agnieszka Korczyńska

6

Agnieszka KALETA

flet

Ewa Tupik

7

Oliwia KLAG

skrzypce

Julia Kołpanowicz-Mazurek / Maria Sobeńko

8

Michalina KLIMA

fortepian

Izabela Grzybek

9

Julia KNAPIK

skrzypce

Anna Kozłowska

10

Ida KNUROWSKA

flet

Ewa Tupik

11

Dominika KORPAK

fortepian

Marta Polańska

12

Kamil KRZYSZKOWSKI

flet

Ewa Tupik

13

Milan MICHALISZYN

perkusja

Artur Ciborowski

14

Amelia PASTERNAK

skrzypce

Maria Sobeńko

15

Aniela PAWLIK

fortepian

Izabela Grzybek

16

Julia POPEK

fortepian

Agnieszka Korczyńska

17

Mateusz PUSTUŁA

skrzypce

Marek Polański

Cykl 4-letni – 11 uczniów

1

Gabriela BANAŚ

saksofon

Ignacy Stojek

2

Zuzanna BIEDZIAK

saksofon

Ignacy Stojek

3

Martyna CHOCHLIŃSKA

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

4

Aniela GRABOWSKA

flet

Marta Urban

5

Dominik GUMUŁA

perkusja

Artur Ciborowski

6

Mateusz GUMUŁA

saksofon

Ignacy Stojek

7

Kacper KACZMARCZYK

trąbka

Paweł Gajewski

8

Emilia MURZYN

klarnet

Antoni Majerski

9

Małgorzata PUCHACZ

klarnet

Paweł Pazgan

10

Marcus WAGNER

klarnet

Paweł Pazgan

11

Wojciech WALCZAK

gitara

Adam Makowski

 

 

 

 

 

 

ABSOLWENCI 2019 / 2020

 Cykl 6-letni – 14 uczniów

l.p.

imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1

Alicja CZECHOWSKA

skrzypce

Maria Sobeńko

2

Zofia DROZDEK

fortepian

Beata Rzyman / Jacek Bylica

3

Gabriela FEDEROWICZ

skrzypce

Maria Sobeńko

4

Gabriela FRANIEK

skrzypce

Maria Sobeńko

5

Julia HUCZEK

fortepian

Izabela Seweryn

6

Mateusz JANOSZ

perkusja

Artur Ciborowski

7

Maria KOLARY

fortepian

Izabela Grzybek

8

Aleksandra MACHNA

gitara

Małgorzata Włodarczyk

9

Maja MICHAŁKOWSKA

flet

Marta Urban

10

Wojciech RACHWAŁ

fortepian

Marta Polańska

11

Emilia RADŁOWSKA

fortepian

Beata Rzyman / Grażyna Hesko-Kołodzińska / Alina Melnik

12

Magdalena SOJAK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

13

Natalia SPICHA

fortepian

Agnieszka Korczyńska

14

Antonina STAŃCZYK

flet

Ewa Tupik

Cykl 4-letni – 11 uczniów

1

Wiktor FEJKIEL

akordeon

Oskar Gut

2

Jarosław IWANICKI

fortepian

Beata Rzyman / Grażyna Hesko-Kołodzińska / Alina Melnik

3

Emilia JANAS

klarnet

Antoni Majerski

4

Michał JASIŃSKI

saksofon

Ignacy Stojek

5

Sylwia KABAT

gitara

Adam Makowski

6

Dominika KOZIOŁ

klarnet

Paweł Pazgan

7

Zuzanna PIETRZAK

trąbka

Paweł Gajewski

8

Krzysztof POLAK

trąbka

Paweł Gajewski

9

Emilia WINCENCIK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

10

Julia ZDEBSKA

flet

Ewa Tupik

11

Weronika ZOŃ

flet

Marta Urban

 

 

ABSOLWENCI 2018 / 2019

 Cykl 6-letni – 20 uczniów

l.p.

imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1

Karolina BUZAŁA

fortepian

Beata Rzyman / Grażyna Hesko-Kołodzińska

2

Małgorzata CALIK

flet

Ewa Tupik

3

Zofia CZAJA

fortepian

Maria Wosiek / Sandra Delong-Kiełbińska

4

Anna KMIECIK

fortepian

Izabela Grzybek

5

Weronika KNAPIK

klarnet

Antoni Majerski

6

Kaja KRZYSZKOWSKA

fortepian

Izabela Grzybek

7

Klaudia KRZYSZKOWSKA

gitara

Małgorzata Włodarczyk

8

Magdalena KWIATKOWSKA

flet

Marta Urban

9

Weronika MASTALERZ

skrzypce

Marek Polański

10

Piotr MICHALIK

gitara

Małgorzata Włodarczyk

11

Emilia NAWALANY

flet

Ewa Tupik

12

Patrycja PUSTUŁA

skrzypce

Anna Wójtowicz / Anna Kozłowska

13

Weronika PYTLIK

skrzypce

Maria Sobeńko

14

Wiktoria RUDKOWSKA

fortepian

Izabela Grzybek

15

Kamil SATORA

skrzypce

Marek Polański

16

Joanna SURMACZ

skrzypce

Anna Wójtowicz / Anna Kozłowska

17

Magdalena SZCZUREK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

18

Aleksandra WOŹNIAK

fortepian

Maria Wosiek / Sandra Delong-Kiełbińska

19

Antoni WYRWIŃSKI

fortepian

Marta Polańska

20

Kornelia ZIENKO

perkusja

Artur Ciborowski

Cykl 4-letni – 14 uczniów

1

Jakub BYSTROWSKI

perkusja

Artur Ciborowski

2

Adam CHOLEWA

akordeon

Oskar Gut

3

Jan GAŁOŃSKI

trąbka

Paweł Gajewski

4

Leon GAWLIK

trąbka

Paweł Gajewski

5

Klara HALAMA

wiolonczela

Jarosław Murzyn

6

Bartosz KALICKI

gitara

Małgorzata Włodarczyk

7

Alicja KOŚCIELNY

saksofon

Ignacy Stojek

8

Zuzanna KOWALCZYK

klarnet

Antoni Majerski

9

Michał LORENC

puzon

Arkadiusz Bała

10

Marta PIWOWARCZYK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

11

Zuzanna SAMULSKA

gitara

Adam Makowski

12

Amelia STAWIARSKA

gitara

Małgorzata Włodarczyk

13

Rozalia TWORZYDŁO

klarnet

Paweł Pazgan

14

Daniel WADAS

flet

Ewa Tupik