Sukcesy naszych Uczniów w Sanoku oraz w Krakowie!

Gorąco gratulujemy naszym Uczniom zdobycia laurów w prestiżowych konkursach, które miały miejsce na początku lutego 2024!
Julia Wójcik (SM II st.) z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek otrzymała III nagrodę w grupie IV w IV Międzynarodowym Muzycznym Konkursie Małopolska, Kraków.
Zwieńczeniem wytężonej pracy w pierwszym półroczu były również wysokie nagrody otrzymane podczas XV. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic", który odbył się w Sanoku. Młodym pianistom (SM I st.) z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej, przyznano następujące nagrody:
Jan Bugała - "Złoty Wirtuoz" w grupie I
Julia Klimczyk - "Srebrny Wirtuoz" w grupie I
Zofia Zarychta -"Srebrny Wirtuoz" w grupie III

Wielkie brawa dla wszystkich, uzdolnionych Uczniów oraz gratulacje i podziękowania dla Pedagogów - mgr Izabeli Grzybek oraz mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej za trud włożony w przygotowania do konkursów!