Laureaci
Grand Prix
Tomasz Jasek (ZSM Wieliczka, nauczyciel: Izabela Grzybek)
(obraz artysty Henryka Kozubskiego)
wyróżnienie dla najbardziej obiecującego uczestnika konkursu
Damian Łapiński (OSM I i II st. Wrocław / naucz. Katarzyna Kaczorowska).
kategoria I
lp. |
laureat |
nagroda |
szkoła |
nauczyciel |
1 |
Alicja Pia BORKOWSKA |
I |
ZPSM nr 4 Warszawa |
dr Joanna Świtlik |
2 |
Aleksandra DZIEŻA |
I |
PSM I i II st. Katowice |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
3 |
Michał Bernard KAMECKI |
I |
PSM I st. Białystok |
Natalia Lickiewicz |
4 |
Daniel Paweł KAŹMIERCZAK |
I |
SSM I st. Tarnowo Podgórne |
dr Marzena Wieczorek |
5 |
Damian ŁAPIŃSKI |
I |
OSM I i II st. Wrocław |
Katarzyna Kaczorowska |
6 |
Szymon Piotr NIEZABITOWSKI |
II |
PSM I i II st. Nowy Sącz |
Joanna Ustarbowska-Dudka |
7 |
Zofia ZALESKA |
II |
SM I st. Wrocław |
Barbara Niesobska-Fajgier |
8 |
Piotr DANEL |
III |
SPSM I st. Tymbark |
Robert Rosiek |
9 |
Julia DYRDA |
III |
ZSM I i II st. Ruda Śląska |
Marek Kałka |
10 |
Antonina GAWEŁ |
III |
SM I st. Dobczyce |
Kazuko Tsuji |
11 |
Milena MAZANIK |
III |
OSM I st. nr 2 Wrocław |
Maciej Kwinta |
12 |
Leon OPIELA |
III |
PSM I st. Racibórz |
Katarzyna Cwik |
13 |
Karolina SKUBACZ |
III |
ZSM I i II st. Ruda Śląska |
Marek Kałka |
kategoria II
lp. |
laureat |
nagroda |
szkoła |
nauczyciel |
1 |
Emilia RZYMAN |
III |
ZSM Wieliczka |
Izabela Grzybek |
kategoria III
lp. |
laureat |
nagroda |
szkoła |
nauczyciel |
1 |
Tomasz JASEK |
I |
ZSM Wieliczka |
Izabela Grzybek |
2 |
Mateusz BAGIŃSKI |
II |
PSM II st. Wrocław |
Katarzyna Falana |
3 |
Lew POPIEL-MACHNICKI |
II |
ZPSM nr 1 – OSM II st. Warszawa |
dr Monika Quinn |
4 |
Zofia BRUTANEK |
wyróż-nienie |
ZPSM Kraków |
Maria Rojek |
kategoria IV
lp. |
laureat |
nagroda |
szkoła |
nauczyciel |
1 |
Piotr CZERWIŃSKI |
II |
OSM I i II st. Gdańsk |
dr hab. Elżbieta Pasierowska |
2 |
Nikola ZWARA |
II |
OSM I i II st. Gdańsk |
dr Adrianna Wolf |
3 |
Stanisław MAKURACKI |
III |
ZPSM nr 1 – OSM II st. Warszawa |
Małgorzata Kluźniak-Celińska |