Uczestnicy
Kategoria I
1. Sławomir BOROWIEC
Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Katowicach
Nauczyciel: mgr Tomasz Janeczko
Program:
A. Krzanowski - Sygnał
A. Greczaninow - Mój konik
J.S. Bach - Menuet G
J. Garścia - Sonatina C
2. Tymoteusz BULAS
Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jabłonce
Nauczyciel: mgr Witold Krupa
Program:
S. Mierczyński - Taniec zbójnicki oprac. W. Krupa
A. Karasiński - Francois
J. Brahms - Taniec węgierski nr 5
3. Gabriel CHARĘZA
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina w Kłodzku
Nauczyciel: mgr Tomasz Brusiński
Program:
D. Samojłow - Miniatura polifoniczna nr 1
B. Dowlasz - Taniec Śląski
F. Beyer - Etiuda C op. 101 nr 5
T. Sygietyński - Polonez Warszawski
B. Dowlasz - Trzy tańce polskie - cz. III Oberek
4. Alan CHUCHLA
Szkoła Muzyczna I stopnia w Błażowej
Nauczyciel: mgr Kamil Łukasiewicz
Program:
B. Dowlasz – Tańce robotów cz. IV
Melodia ludowa- Jechał Kozak za Dunaj
A. Doreński – Taniec Zakarpacki
6. Krzysztof GAD
Szkoła Muzyczna I stopnia w Korzennej
Nauczyciel: mgr Aleksander Cetnarowski
Program:
K. Naklicki- Suita nr 5 cz. I Pochmurne niebo, cz. II Rowerkiem na spacerek
W. Korczewoj - Kołobok
M. Towpienko - Wesołe gęsi
7. Antoni GAJDA
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach
Nauczyciel: mgr Paweł Iwan
Program:
K. Naklicki - Śpiąca Królewna
H. Hermann - Taniec
D. Cimarosa - Sonata n. 2
F. Fugazza - Etiuda nr 34
8. Kacper JANIA
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. L. Różyckiego w Myślenicach
Nauczyciel: mgr Aurelia Bogacka-Prokocka
Program:
J. Ivanovici - Fale Dunaju
Ch. Graupner - Bouree
B. Dowlasz - Trzy Tańce Polskie - Oberek
9. Paweł KIEŁB
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jeżowem
Nauczyciel: mgr Paweł Nowak
Program:
B.K.Przybylski - Dzielny rycerz
B.Górnik - Suita dziecięca nr 2, cz.4 Pinokio
W.Newy - Mała suita na akordeon
10. Tymon LECH
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu
Nauczyciel: mgr Kamil Łukasiewicz
Program:
F. Gurbindo- Saludo a Larri
J. Gąsior - Suita Pollaca cz. 1 Krakowiak
Y. Tiersen - La Valse d'Amelie
60. Kacper ZAWORSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Słupsku, filia w Bytowie
Nauczyciel: mgr Paweł A. Nowak
Program:
L. Mozart - "Bourree"
P. A. Nowak - "Iwonka's dance in a dream"
A. Doreński - "Tango"
Kategoria II
12. Oskar ADAMCZYK
Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie
Nauczyciel: mgr Piotr Majcher
Program:
B. Górnik - Sonatina Scherzina cz. 2
C. Velázquez - Besame Mucho
J. Fucik - Wjazd Gladiatorów
P. Makkonen - Bohaterowie Drogi Mlecznej
13. Karol BIELA
Szkoła Muzyczna I stopnia w Dynowie
Nauczyciel: mgr Kamil Łukasiewicz
Program:
Y. Tiersen - La noyee
J. Gąsior - Suita polacca cz. I Krakowiak
B. Dowlasz - Tańce robotów cz. IV
14. Szymon BUBAK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: mgr Michał Mazgaj
Program:
K. Naklicki - Trzy miniatury, cz. I Grazioso, cz. II Larghetto
E. Derbenko - Divertissement, cz. II Polka
W. Zolotariow - Suita dziecięca nr 4, cz. IV Ciekawostka
B. Dowlasz - Krakowiak, Kujawiak
15. Marta CEBULA
Szkoła Muzyczna I stopnia w Łącku
Nauczyciel: mgr Marek Hnatkiewicz
Program:
A. Doreński - Sonatina w klasycznym stylu
B. Górniak - Suita dziecięca nr. 1
cz.1 - Taniec
cz.3 - Zbójnicki
5. Jarosław DZIADKOWIEC
Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jabłonce
Nauczyciel: mgr Witold Krupa
Program:
K. Olczak - Etiuda nr 1
S. Merath - Rhumba
16. Oliwier FLOREK
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej
Nauczyciel: mgr Paweł Janczy
Program:
P. Janczy - "Pocztówka z Paryża"
H. Jokiako - "Goodbye, Sake"
P. Janczy - "Cyrkowi akrobaci"
17. Michał GAJDA
Szkoła Muzyczna I stopnia im. S. Moniuszki w Pałecznicy
Nauczyciel: mgr Jacek Hołubowski
Program:
A. Krzanowski - Ikar
B. Dowlasz - Sonatina Piccola
A. Nurimov - Dziecięca Polka
18. Jakub GAŁEK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: mgr Michał Mazgaj
Program:
E. Derbienko - Divertissement cz. I Mini-waltz
B. Dowlasz - Trzy tańce polskie
B. K. Przybylski - Śpiący niedźwiedź wybrane wariacje
19. Adam HAŁACIŃSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wadowicach
Nauczyciel: mgr Paweł Iwan
Program:
A. Chaczaturian - Melody
B. Dowlasz - Krakowiak
B. Dowlasz - Kujawiak
U. Julita - Mały akordeonista
20. Nina JASICA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: mgr Galyna Dyyak
Program:
B. Dowlasz - Krakowiak
W. Merkuszyn - Kołysanka
K. Naklicki - Wariacje na temat kaszubskiej melodii ludowej pt. "Szedł raz stary przez wieś"
21. Jan KACZMARCZYK
Szkoła Muzyczna I stopnia w Niedźwiedziu
Nauczyciel: mgr Mateusz Dudek
Program:
J.S. Bach - Małe preludium d-moll
B.K. Przybylski - Nad brzegiem morza
W. Zołotariov - Suita dziecięca nr 1 cz. 1, 4, 5
22. Bartłomiej KOZAK
Szkoła Muzyczna I stopnia w Tuchowie
Nauczyciel: mgr Marcin Guzik
Program:
B. Dowlasz - Zła zima
D. Cimarosa - Sonata G
E. Derbienko: Divertissement cz. 1, 2
23. Nikodem KRAWCZYK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: mgr Michał Mazgaj
Program:
K. Naklicki - Trzy miniatury, cz. I Grazioso, cz. II Larghetto
W. Zołotariow - Suita dziecięca nr 4, cz. IV
P. Makkonen - Folk dance
Y. Saulski - Czarny kot
24. Jan LUBER
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: mgr Oleg Dyyak
Program:
E. Derbenko - Po pierwszym śniegu
B. Przybylski - Cat music cz. I A Kitten, cz. II Frolicking cats
M. Towpeko - Humoreska
11. Szymon OMYLAK
Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jabłonce
Nauczyciel: mgr Witold Krupa
Program:
G. Borsuk - Etiuda nr 4 na motywach lubelskiej melodii ludowej " Osa"
V. Monti - Czardasz
25. Szymon PYCH
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. K. Pendereckiego w Dębicy
Nauczyciel: mgr Paweł Kusion
Program:
D. Cimarosa - Sonata G
J. Ganzer - Przed burzą
J. G. Vierling - Mała fuga
Y. Tiersen - La Noyee
B. Górnik - Zbójnicki
26. Wiktor RAPACZ
Szkoła Muzyczna I stopnia w Niedźwiedziu
Nauczyciel: mgr Mateusz Dudek
Program:
J. S. Bach - Małe preludium c-moll
B. K. Przybylski - Ostinato
W. Zołotariow - Suita dziecięca nr 2 cz. I, II, III
27. Maja SZCZEPAŃSKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. A. Krzanowskiego w Mławie
Nauczyciel: Karol Janik
Program:
B. Dowlasz - Concertino cz. 1
D. Cimarosa - Sonata d-moll c. 79
W. Szaiński - Piosenka Krokodyla Gieny
28. Antoni SZELA
Szkoła Muzyczna I stopnia w Błażowej
Nauczyciel: mgr Kamil Łukasiewicz
Program:
D. Cimarosa - Sonata in G
E. Derbenko - Rytmy nowego wieku
J. Gąsior - Suita polacca cz. IV Zbójnicki
29. Karol TOKARCZYK
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej
Nauczyciel: mgr Paweł Janczy
Program:
P. Janczy - Etiuda Quasi Marsz
A. Mata Saira - Dziobak
E. Derbenko - Rock Toccata
30. Aleksander WCISŁO
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie
Nauczyciel: mgr Mirosław Szczepaniak
Program:
J.S. Bach - Largo
B.K. Przybylski - Scherzino
31. Radosław WILK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli
Nauczyciel: mgr Piotr Szafraniec
Program:
B. Dowlasz - "Tańce robotów" cz. IV
B.K. Przybylski - Kocia muzyka części: Kotek, Kocie psoty, Mysz i Kot, Kocia serenada, Czarny Kot
F. Kreitscher - Taniec Kaukaski
J. Mądrawski - " Suita dziecięca II " cz. I Preludium , cz. II Chorał
32. Jakub ZAJDEL
Szkoła Muzyczna I stopnia w Dydni
Nauczyciel: mgr Tomasz Mazur
Program:
A. Kuklin - Recollection
K. Naklicki - Kopciuszek
J. Tiersen - Walc dla Amelii
33. Jeremi ZIĘTKIEWICZ
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: mgr Oleg Dyyak
Program:
B. Górnik - Toccata
W. Merkuszyn - Andantino
M. Towpeko - Etiuda jazzowa
Kategoria III
34. Victor CZULIŃSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli
Nauczyciel: mgr Piotr Szafraniec
Program:
B. Kaszuba - Dwa Wiatry
B. Dowlasz - Concertino cz. I i II
G. Miszczyszyn – Toccata
35. Adam FEDAK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Sanoku
Nauczyciel: profesor oświaty Andrzej Smolik
Program:
J.S. Bach - Bourree F-dur
M. Camidge - Sonatina G-dur
B. Dowlasz - Suita 3 tańce polskie
G. Ketzscher - Drei kleine tanze
A. Oniegin - Korobiejniki - rosyjska melodia ludowa
S. Rachmaninow - Polka włoska
S. Bubiencow - Taniec cygański
36. Adam HAJDUGA
Szkoła Muzyczna I stopnia w Rożnowie
Nauczyciel: mgr Marcin Szewczyk
Program:
J.S. Bach – Allemande z Partity nr 6 e-moll BMV 830
A. Krzanowski - Largo Cantabile
B.K. Przybylski - Scherzo Concertante
37. Bartłomiej HAWRYŁO
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jeżowem
Nauczyciel: mgr Paweł Nowak
Program:
Y. Tiersen - La noyee
M. Clementi - Sonatna C op. 36 nr 3
G. Borsuk - Etiuda nr 3
A. Korczewoj - Mały wirtuoz
38. Natalia KAPERA
Szkoła Muzyczna I stopnia im. O. Kolberga w Czasławiu
Nauczyciel: mgr Piotr Marczak
Program:
K. Olczak - Rondino
E. Cambieri - Preludio z Trittico Polifonico
F. Francolini - Una fisharmonica suona Valzer
39. Michał KĘDZIERSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach
Nauczyciel: mgr Jerzy Suruło
Program:
J.S. Bach - Adaggio
B.K. Przybylski - Ostinato
W. Siemionow - Suita Bułgarska cz. II i III
40. Liliana KĘDZIOR
Zespół Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego w Tarnowie
Nauczyciel: mgr Paweł Kusion
Program:
Ł. Woś - Menuetto
A. Repnikov - Suita dziecięca nr 1 cz. II Pieśń oraz cz. III Kawaleria
J. S. Bach - Inwencja F
H. Giraud - Pod niebem Paryża
61. Mateusz NECKAR
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Kossakowej w Sanoku
Nauczyciel: profesor Andrzej Smolik
Program:
W.A. Mozart - Sonatina C-Dur
A. Korczewoj - Mały Wirtuoz
K. Olczak - Toccatina
P. Makkonen – Suita kosmiczna cz. II Taniec Neptuna
J. Brahms - Taniec Węgierski nr 5
41. Bartłomiej TURCZYK
Szkoła Muzyczna I stopnia w Błażowej
Nauczyciel: mgr Kamil Łukasiewicz
Program:
L.C. Daquin – Kukułka
W. Siemionow - Suita nr. 2 cz. III Serenada
W. Szaiński - Piosenka Krokodyla Gieny
B. Dowlasz - Concertino cz. III
Kategoria V
42. Piotr ANTOSZ
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. K. Pendereckiego w Dębicy
Nauczyciel: mgr Paweł Kusion
Program:
Cz. Grudziński - Fantazja
M. Likhachov - Zanzara
J. Gart - W głębokiej zadumie
R. Galliano - Song for Jose
43. Pola BIAŁOWICZ
Zespół Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Toruniu
Nauczyciel: mgr Magdalena Miszewska-Zasadna
Program:
P. Nowak - Le Café Parisien
W. Zołotariew - Suita nr 4
E. Derbienko - Preludium w stylu klasycznym
44. Filip GÓROWSKI
Zespół Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego w Tarnowie
Nauczyciel: mgr Paweł Kusion
Program:
B. Dowlasz - Ballada
D. Cimarosa - Sonata d- moll
M. Fryc - Impresje
W. Gruszewski - Toccata nr 2
45. Mikołaj HAMERSKI
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie
Nauczyciel: dr Janusz Pater
Program:
J.S. Bach - Preludium i fuga c-moll DWK t. I
F. Angelis - Suita: Brel-Bach, Soliloque, Asia-Flashes
M. Zimka - Toccata
46. Ignacy KORZENIEWSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. A. Krzanowskiego w Mławie
Nauczyciel: Karol Janik
Program:
F. Angelis - Brel Bach cz. 1
D. Scarlatti - Sonata A-dur K 208
M. Zimka - Toccata nr 2
47. Karol KRAKOWSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w Płocku
Nauczyciel: mgr Marcin Kalinowski
Program:
B. Dowlasz - Tańce robotów
J. S. Bach - Inwencja F-dur
M. Moszkowski - Tarantella
48. Szymon LENARD
Zespół Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Toruniu
Nauczyciel: mgr Magdalena Miszewska-Zasadna
Program:
K. Naklicki - Sonatina nr 3
E. Derbienko - Rock Toccata
W. Szaiński - Piosenka krokodyla Gieny
49. Miłosz TRZÓPEK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu
Nauczyciel: mgr Marek Hnatkiewicz
Program:
B. Precz - 3-3-2
A. Repnikow - Concertino
50. Mateusz ZAJDEL
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Sanoku
Nauczyciel: mgr Tomasz Mazur
Program:
W. Gruszewski - Toccata nr 2
G. Borsuk - Etiuda nr 5
J.S. Bach - Inwencja nr 8
J. Gawryłow - Pociąg ekspresowy
51. Jan ZAWADZKI
Zespół Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego w Tarnowie
Nauczyciel: mgr Paweł Kusion
Program:
B. K. Przybylski - Tancerka z porcelany
P. Fiala - Sonatina Brevis
F. Marocco - Road to Marocco
L. C. Daquin - Kukułka
J. Gart - Scherzo
Kategoria VI
52. Mateusz GŁOWNIAK
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. K. Lipińskiego w Lublinie
Nauczyciel: prof. dr hab. Elwira Śliwkiewicz-Cisak
Program:
D. Scarlatti - Sonata C-dur K 159
F. Angelis - Suita: Brel-Bach, Soliloque, Asia-Flashes
M. Majkusiak - Kaprys nr 2
53. Jakub GRABIEC
Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie
Nauczyciel: mgr Paweł Nowak
Program:
A. Krzanowski - Larghetto
D. Scarlatti - Sonata c-moll K 11
P. Czajkowski - Romans
E. Derbienko - Preludium i toccata
54. Karol MICHALIK
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie
Nauczyciel: dr Wiesław Ochwat
Program:
D. Scarlatti - Sonata d-moll K 9
J. S. Bach - Preludium i Fuga e-moll BWV 533
M. Zimka - Toccata nr 2
A. Białoszycki - W stylu hiszpańskim
55. Łukasz ROGÓŻ
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie
Nauczyciel: dr Janusz Pater
Program:
F. Angelis - Haiti
J. S. Bach - Fuga g-moll BWV 578
B. Precz - 3-3-2
56. Konstanty SOBULA
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie
Nauczyciel: dr Wiesław Ochwat
Program:
Ł. Woś - Mała Suita cz. 2 , "Menuetto"
D. Scarlatti - Sonata K.159 C-dur
J.S. Bach - Preludium i Fuga II c-moll
F. Angelis - Suita (1.Brel Bach, 2.Soliloque, 3.Asia flashes)
V. Zolotaryov - Sonata nr. 2, cz. 3 , "Vivacissimo con spirito"
57. Franciszek STANIAK
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie
Nauczyciel: prof. dr hab. Elwira Śliwkiewicz-Cisak
Program:
D. Scarlatti - Sonata C-dur K 159
A. Krzanowski - Preludium
W. Zołotariow - Rondo Capriccioso
F. Angelis - Etiuda "Chiquilin de Bachin"
Kategoria VII
58. POSMOWE Trio Akordeonowe
Karol Michalik, Łukasz Rogóż, Konstanty Sobula
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie
Nauczyciel: dr Wiesław Ochwat
Program:
K. Olczak - Maestoso Mesto-Postludium
G. Bacewicz - Oberek nr 1
J. Wojtarowicz - Little story
J. Wojtarowicz - Balkan dance
59. Sentrio
Adam Bancerz - akordeon, Mateusz Głowniak - akordeon, Franciszek Staniak - akordeon
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im K. Lipińskiego w Lublinie
Nauczyciel: prof. dr hab. Elwira Śliwkiewicz-Cisak
Program:
J. Wojtarowicz - Tango dla Wacusia
J. Wojtarowicz - Serce
J. Wojtarowicz - Pociąg